Iveco


IvecoIndustrial Vehicles Corporation») - itališka automobilių kompanija, pilietinių sunkvežimių ir autobusų gamintojas, ir taip pat specialės ir karinės technikos gamintojas. Būstinė yra Turino mieste. Koncernas buvo sukūrtas 1974 m. per įmones Fiat Industrial Vehicles padadlinių sujungima Turine, Italija; OM iš Bresčijos, Italija; Lancia Special Vehicles iš Bolzano, Italija; Unic iš Trappes, Prancūzija; Magirus-Deutz iš Ulmo, Vokietija. Pirmasis nuosavų automobilių tapo lengvas sunkvežimis Iveco Daily su bendra masė 2,9-4,9 tonų, išleistas 1978 m. Vėliau jis pradėjo gamintis dideliais kiekiais. Per savo egzistavima kompanija išplėtojo savo produktų liniją iki lengvo ir vidutinio tonažo sunkvežimių, ir taip pat tolimųjų kelių vilkikų ir dyzelinių jėgainių. Be to, bendrovė įejo į rinką karinės ir specialios technikos. Šiandien Iveco – tai tarptautinė korporacija su dideliu dilerių tinklą, kurios gamyba sudaro 49 gamyklų 19 šaliosią. Sunkvežimiai yra surinkami pagal licenciją Argentinoję, Turkijoję, Egiptę, Iranę, Libijoję, Venesueloję, Čilė, Etiopijoje, Zairę, Kazachstanę, Vietnamę, Kinijoję ir Rusijoję. Bendrovės valdimę yra tokię prekės ženklai: Iveco, Iveco Motors, Iveco Magirus, Astra, Seddon Atkinson, Irisbus.

Modelių serijos ir prekės ženklai Iveco

Tarp sunkvežimių nuo 1984 m. dažniausiai pirkomas yra vilkikas TurboStar, kuris išpopuliarėjo Italijoje. 1980-ųjų pabaigoje buvo modernizuotas jio dizainas, variklis ir pavaru perjiungimo dežę, atnaujinta serija Daily.

1990 m. buvo sukurta naują sunkvežimių seriją EURO: EuroCargo, EuroTech, EuroTrakker ir EuroStar.

1998 m. šie modeliai buvo įrengti su varikliais Cursor 8 ir Cursor 10 su įpurškimo technologija "common rail".

Plečiant savo gamybos segmentus, Iveco 1996 m. įsigyjo bendrovę Carniva SA, gaminanti gesinimo technika.

2003 m. buvo pristatytas naujas sunkvežimis Stralis su kabina Active Space. Netrukus po to buvo išleistas į rinką naujas Trakker.

Atsižvelgiant į aplinkosaugos problemas, Iveco 2010 m. pristatytę nauja Ecostralis, skirta sumažinti anglies dvideginio išmetimas. Pagal šį principo buvo pagaminti naujį modelieį Daily ir Stralis.


Iveco komercinių automobilių ir sunkvežimių skyrius (Iveco commercial and industrial vehicle) gamina sunkious, vidutinio ir lengvo tonnažo sunkvežimius tolimam, regionu ir blogų kelių transportavimui. Bendra transporto masė svyruoja nuo 2,8 iki 44 tonų. Sunkvežimiai įrengti su dujineis variklieis, ir taip pat turi hibridinę ir elektrinię pavarų dežę.

Iveco Daily
Iveco Daily
Iveco EuroCargo
Iveco EuroCargo
 • DAILY yra lengvo tonnažo sunkvežimis su bendra masę nuo 2,8 iki 7 tonų. Jis idealiai tinka naudoimui miesto aplinkoje, nes yra manevriškas ir efektyvai išnaudoja kūrą.
 • EUROCARGO - tai vidutinio tonnažo sunkvežimis su bendra masė nuo 6 iki 19 tonų. Jame įrengtas variklis Tector.
 • STRALIS užjima sunkiasvorių automobilių segmenta.
 • TRAKKER – tai vilkikas, skirtas naudoti blogiam keliją, statybos ir žemės ūkio darbams.
Iveco Stralis
Iveco Stralis
Iveco Trakker
Iveco Trakker

Be to, Iveco turi specialių sunkvežimių rinkos dalį kartu su gaisrinių sunkvežimių gamintojių Magirus.


Iveco Astra skyrius jau daugiau kaip 65 metų užjimasi statybinių mašinų ir jių kampanentų gamyba. Sunkvežimei yra specialiai suprojektuoti karjeruose dirbt. Pavizdžui, į rinka išleidomi šię modelieį:

Astra HD9
Astra HD9
Astra HHD9
Astra HHD9
Astra ADT
Astra ADT
Astra RD
Astra RD
 • HD9 yra dviejų, trijų, keturių ašių sunkvežimis su variklių Cursor ir sustiprinta važiuoklė. Be to automobilis yra ergonomiškas vairuotojui.
 • HHD9 skirtas dirbti labai sunkiomis sąlygomis. Turi bendras masę 50 tonų su 6x6 ratų bazę arba 63 tonos su 8x6 ratų bazę ir. Sunkvežimiai įrengti variklių Cursor 13.
 • ADT - tai sunkvežimis su ratų pavara, skirtas naudoti sunkiomis sąlygomis: statybose, karjeruose. Šis modelis yra irengtas variklių Сursor 13 su sustiprinta važiuoklė.
 • RD – tai sunkvežimis, kuris turi gana paprasta konstrukcija su 4x2 ratų bazę ir bendra masę nuo 28 iki 50 tonų. Sunkvežimis yra skirtas darbui karjeruose ir akmenų transportavimui. Sunkvežimis turi žemus eksploatavimo išlaidos ir yra patogus darbui.

Karines technikos skyrius (Iveco Defence Vehicles) gamina sunkvežimius, kurie naudojami kariniams tikslams ir specialeis tarnybomis. Automobiliai gali būti šarvuotos versijos.


Autobusai Iveco (Irisbus)

Iki 2013 m. autobusų gamybos padalinys buvo vadinamas Irisbus.

Irisbus Daily
Irisbus Daily
Irisbus Europolis
Irisbus Europolis
Irisbus Citelis
Irisbus Citelis
Irisbus Crealis
Irisbus Crealis

Miesto autobusai yra tokių modelių: Daily (pradėjo gamintis 1980 m. pradžioje, išleidomi modernizuoti modeleį), Europolis (dyzelines, elektros ar hibridinies versijos, gamybos metai 1996-2010 m.), Citelis (buvo parduodamas Prancūzijoje, Italijoje ir Rytų Europos šalyse nuo 2005 iki 2013 m.), Crealis (pradėjo gamintis nuo 2008 m.). Kai kuriose Europos šalyse taip pat pardodami kompanijos Iveco troleibusaį.

Irisbus Midys
Irisbus Midys
Irisbus Recreo
Irisbus Recreo
Irisbus Crossway
Irisbus Crossway
Irisbus Arway
Irisbus Arway

Turistinei autobusai yra pateikti šiuomis prekių ženklomis: Midys, Recreo (mokyklinis autobusas su variklių Tector), Crossway (su variklių Cursor), jio žemagrindinę modifikacija - Crossway LE, Arway (pirmasis autobusas, kuris tinka aplinkosaugos standartams Euro-4, pagamintas 2005 m.), Evadys (gaminami prancūziškoję fabrikoję Iveco nuo 2005 m.), autobusai klasės GT (Grand Tourisme) Domino (gaminami Italijoje nuo 2007 m.) ir Magelys (nuo 2007 m., kuris 2008 m. tapo “Metų autobusų"). Autobusai įrengti variklių HI-eSCR, kuris turi aplinkosaugos klasė Euro-6 ir žemus eksploatavimo išlaidas.

Irisbus Evadys
Irisbus Evadys
Irisbus Domino
Irisbus Domino
Irisbus Magelys
Irisbus Magelys

Elektriniai generatoriai Iveco Motors

Be to, yra gaminami 7 modelių dyzelines jėgainės Iveco Motors:

 • G-Drive Diesel
 • Genset Diesel
 • Genset Gas
 • Genset Marine
 • Genset Soundproofed
 • Special Generating Sets

Comments

Spustelėję bet kurią šiame puslapyje esančią nuorodą, Jūs patvirtinate savo sutikimą tvarkyti savo asmeninius duomenis, ir kitų stebėjimo technologijų naudojimo. Ji įgyvendinama siekiant tobulinti ir pritaikyti Jūsų patirtį šioje svetainėje, kitose mūsų svetainėse ir trečiųjų šalių reklamuotojams, kurie dirba su mumis. Mūsų partnerių įmonės taip pat gali saugoti slapukus savo įrenginyje arba naudoti panašias technologijas, kad rinktų ir apdorotų asmeninę informaciją. Sužinokite daugiau apie tai, kaip elgiamės su Jūsų asmenine informacija.