Mercedes-Benz


Prekės ženklas Mercedes-Benz įeina į tarptautinėje automobilių kompanija Daimler AG, kurios būstinė yra mieste Štutgarte (Vokietija). Jinai yra antra pagal sunkvežimių pardavimo kieki. Daimler AG taip pat gamina autobusus, variklius ir pateikia finansines paslaugas. Kompanija turi šios padalinius:

  • Mercedes-Benz Cars Group: lengvų automobilių gamyba su prekės ženklais Mercedes-Benz, Mercedes-AMG, Smart.
  • Daimler Trucks Group: gamyba sunkiųjo tonažo sunkvežimius ir autobusus, variklių su prekės ženklais Mercedes-Benz. Be to, Šiaurės Amerikos padalinys Daimler Trucks North America LLC yra didžiausias gamintojas sunkiųjų sunkvežimių Šiaurės Amerikoje su tokiomis su prekės ženklais, kaip Freightliner, Detroit Diesel, Sterling Trucks, Thomas Built Buses, Western Star Trucks. Į sunkvežimių ir autobusų gamybos grupė taip pat įeina Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation.
  • Mercedes-Benz Vans Group: gamyba lengvo tonažo sunkvežimių su prekės ženklų Mercedes-Benz.
  • Daimler Buses Group užsiima autobusu gamyba su prekės ženklų Mercedes-Benz, Orion Bus Industries, Setra.

Be to, vienas iš pagrindinių padalinių, kuris pagerino pardavima yra Daimler Financial Services, kuri apima Mercedes-Benz Bank AG, Mercedes-Benz Financial, Daimler Truck Financial, Daimler Fleet Management GmbH.

2013 metais kompanija Daimler AG taip pat turi akcijų paketa tokių bendrovių: BharatBenz, Denza, KAMAZ, Beijing Automotive Group, Tesla Motors, Renault- Nissan Alliance.

Tiesą sakant, Mercedes-Benz yra pagrindine markė, kuri vienijan didelio, vidutinio, lengvo tonažo sunkvežimius, furgonus, autobusai su atitinkamais sunkvežimių platformomis, ir lengveji automobiliai. Mercedes- Benz gamyba apima visą ciklą - nuo variklio kurimo iki dažymo.

Istorija

Mercedes-Benz markės istorija prasidėjo 1883 m. ir 1890 m., prer dviejų nepriklausomų įmonių Benz & Cie ir Daimler Motoren Gesellschaft įkurima. Iki jų susijungimo Benz automobiliai buvo gaminami su prekės pavadinimų Benz, o Daimler automobiliai - su prekės pavadinimų Mercedes. Nuo 1926 m., po dviejų bendrovių susijungimo, automobiliai pradėjo gamintis su prekės pavadinimų Mercedes-Benz. Nuo šio momento ir prasideda kompanijios Daimler-Benz AG istorija, kurie atlaikę sąjungininkų bombardavima 1944 m. ir 1946 m. susigrąžino savo pozicijias.

B 1998 m. po susijungimo su Chrysler kompanija tapo žinoma kaip DaimlerChrysler AG, o po po padalinio Chrysler pardavimo 2007 m. – tesiog Daimler AG. Tačiau pagrindine automobilių markė yra Mercedes-Benz.

Sankvežiniai Mercedes gaminami nuo spalio 1, 1896 m. (Daimler Motoren Gesellschaft) Daimler-Benz nuo 1926 m. gamint 3-5 tonų sunkvežimius. Po karo sunkvežimių gamyba buvo padidinta.

Sunkvežimiai su kubinių kajutėmis pradėjo gamintis 1965 m. Weert mieste (Wörth) ir buvo trijų versijų: su bendra masė 6-11 tonų, 8-15 tonų, 15-22 tonų. Nuo 1984 m. iki 1998 m. pradėjo formuotis dizainas šiuolaikinės sunkvežimių kartos. Nuo 1998 m. gaminami dabartiniei modeliei Actros, Atego, Axor, Antos ir Arocs. Pagrindinie gamybos vieta nuo 1965 m. yra vokietijos miestas Werth (Wörth), kur viksta galutinis surinkimas modelių: Actros, Atego, Axor, Econic, Zetros ir Unimog. Iki 2012-2013 metų visi modeliai buvo patobulinti, ir buvo pagaminta jių antrą kartą.

Mercedes-Benz Atego
Mercedes-Benz Atego
Mercedes-Benz Actros
Mercedes-Benz Actros
Mercedes-Benz Antos
Mercedes-Benz Antos
Mercedes-Benz Arocs
Mercedes-Benz Arocs
Mercedes-Benz Unimog
Mercedes-Benz Unimog
Mercedes-Benz Zetros
Mercedes-Benz Zetros
Mercedes-Benz Econic
Mercedes-Benz Econic

Atego

Modelis Atego yra lengvas sunkvežimis su naudinga masė nuo 6,5 iki 15 tonų, kuris įrengtas keturių ir šešių cilindrų variklių serijos 904 ir 906, turi galia 90-240 kW, penkių ir šešių greičių pavarų dėže.

Actros

Modelis Actros - tai sunkiasvoris sunkvežimis Mercedes-Benz. Modelis paminama nuo 1996 m. su patabulinimais. 2011 m. išėjo antra kartos šių vilkikų. Pirmoji karta nuo 1996 iki 2011 m. buvo įrengta variklių nuo 230 iki 480 kW ir turejo bendra masė iki 41 tonų. Antroji karta variklių turi EURO 6 klasės variklius su galia nuo 175 iki 460 kW ir bendra masė iki 44 tonų. Varikliai atitinka standartams Euro 5 ir Euro 6 sunkvežimiams ir leidžia sutaupyti iki 7 % ir 5% degalų, palygint su savo pirmtakeis. Sunkvežimiai turi automatine pavarų perjiungimo dežę Mercedes PowerShift 3.

Axor, Antos, Arocs

Modelis Axor yra vidutinio tonažo sunkvežimis, kuris užima klasę tarp Actros ir Atego. Įrengtas su šešių cilindrų variklių, kurių galingumas yra nuo 170 kW iki 315 kW. Jis sukurtas važineti kiek miestuį ir regionuį, tiek ir greitkeliuį Bendras mase svyruoja nuo 18 iki 26 tonų.

Jo specialios modifikacijos Antos ir Arocs buvo pagaminti 2012 m. ir įrengti Euro 6 variklių. Modelis Antos naudojamas sunkiasvorių krovinį paskirstymui. Modelis Arocs naudojamas komunalinems ir žemės ūkio darbams, turi konfigūracija su priedais ir specialieis padangomis.

Unimog

Modelis Unimog yra lengvas sunkvežimis su ratų pavara arba tiesiog universalus variklio blokas (“Universal-Motor-Gerät”). Jis skirtas naudoti žemės ūkyje, savivaldybių ir statybos tarnyboms ir kariniems tikslams ir kitose srityse, nesusijusiose su kelių.

Zetros

Modelis Zetros yra speciali sunkvežimių serija naudoti sunkiųjų kelio saligoms. Jis yra gobtuvinis sunkvežimis su ratų pavara ir ratų bažę 4x4 arba 6x6. Modelis buvo pristatytas 2008 m. Paryžiaus automobilių parodoje. Po to pagrindinių klientų tapo Bundesveris (Vokietijos kariuomenė). Standartiškai jis yra įrengtas su dyzeliniu varikliu OM 926 LA, kuris turi talpa 7,2 litrų, galia 240 kW ir 9 greičių mechanine pavarų dėže. Atitinka aplinkosaugos reikalavimams Euro 3 ar Euro 5.

Econic

Modelis Econic yra modifikuotas sunkvežimis su kabina, kuri turi labai žema balna, ir buvo sukurtas Sachsenring AG naudoti savivaldybių tarnyboms ar oro uostuose. Bendras mase yra nuo 18 iki 26 tonų. Šis modelis gali būti įrengtaa dujų arba hibridinių variklių.

Comments

Spustelėję bet kurią šiame puslapyje esančią nuorodą, Jūs patvirtinate savo sutikimą tvarkyti savo asmeninius duomenis, ir kitų stebėjimo technologijų naudojimo. Ji įgyvendinama siekiant tobulinti ir pritaikyti Jūsų patirtį šioje svetainėje, kitose mūsų svetainėse ir trečiųjų šalių reklamuotojams, kurie dirba su mumis. Mūsų partnerių įmonės taip pat gali saugoti slapukus savo įrenginyje arba naudoti panašias technologijas, kad rinktų ir apdorotų asmeninę informaciją. Sužinokite daugiau apie tai, kaip elgiamės su Jūsų asmenine informacija.